Usługi porządkowe

Jako agencja ochrony rozwijamy nasze portfolio o usługi sprzątania. Oferujemy sprzątanie biur, hal produkcyjnych, magazynowych, lokali użytkowych, obiekty użyteczności publicznej,  a także terenów zewnętrznych na obszarze całej Polski.

Mamy doświadczenie w sprzątaniu różnego rodzaju obiektów i realizujemy zarówno zlecenia stałe, jak i jednorazowe. Powierzone nam zadania realizujemy terminowo i rzetelnie. I co ważne, usługi porządkowe są świadczone w godzinach, które odpowiadają naszym Klientom.

Dzięki naszym usługom Klient ma możliwość skupienia się na głównej działalności swojego przedsiębiorstwa. Powierzenie usług specjalistom z branży sprzątającej, odciąża administrację (zastępstwa urlopowe i chorobowe pozostają w naszej gestii).

Współpracując z nami mają Państwo dostęp do pełnej gamy usług związanych z utrzymaniem czystości i ochroną mienia.

 

Korzystając z usług naszej firmy otrzymują Państwo:

-       100% zadowolenia z wykonywanych przez nas usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zapewnić najwyższą jakość usług w dogodnych godzinach pracy.

-       Doświadczoną kadrę.

-       Profesjonalny sprzęt i środki chemiczne. Pracujemy przy użyciu sprzętu m.in. marki Karcher, Numatic, Hako, a także stosujemy środki chemiczne przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie atesty i dobierane indywidualnie do potrzeb klienta.