Praca w Agencji Joker

Infolinia 61 846 85 13, 61 846 85 28
Praca w grupie interwencyjnej lub konwojowej 61 846 85 18


Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.  jest prężnie rozwijającą się firmą stale poszerzającą szeregi pracowników. Są starannie wybierani w procesie rekrutacyjnym, oceniającym przydatność  w pracy zespołowej. Dzięki skrupulatnemu doborowi ludzi, praca w naszej Agencji jest prawdziwą przygodą i nobilitacją.

W celu sprawnej realizacji polityki kadrowej i ciągłego podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników, Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. stworzyła własne Centrum Szkoleniowe. Realizowany jest w nim pełen program szkoleń przewidzianych dla nowych pracowników firmy, a także kursy uzupełniające i poszerzające wiedzę dla pracowników już zatrudnionych w firmie.

Program realizowany w Centrum Szkoleniowym JOKER obejmuje pełne spektrum świadczonych przez Agencję usług. Szkolenia dotyczą zarówno ogólnych zasad działania ochrony, prawnych jej aspektów, wybranych zagadnień z dziedziny psychologii, socjologii kryminalistyki, przepisów prawa karnego a także zasad obsługi urządzeń i systemów technicznej ochrony mienia.

Zajęcia w Centrum Szkoleniowym to także szkolenia praktyczne, m.in. doskonalenie umiejętności posługiwania się bronią, a także szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Zapraszamy do przesyłania swoich kandydatur! Praca w Agencji JOKER może być Twoja!