Polityka Zrównoważonego Rozwoju

Oświadczenie dotyczące Polityki

Koncepcja polityki zrównoważonego rozwoju jest bliska naszej firmie od początku jej powstania w roku 1990.

Wierzymy, że zachowanie równowagi i harmonii w każdym aspekcie życia gwarantuje spokojną i prawidłową ewolucję zarówno w procesach społecznych jak i biznesowych.

W turbulentnym środowisku biznesu zachowanie takiej samej równowagi w przedsiębiorstwie pomiędzy aspektami ekonomicznymi, społecznymi a ekologicznymi jest fundamentem stabilnej i mocnej pozycji firmy na rynku.

Nieustanna praca nad utrzymaniem właściwego balansu pozwala zaspokoić potrzeby starszego pokolenia, obecnego pokolenia, osób niepełnosprawnych,  ale jednocześnie nie umniejsza szans na ich zaspokojenie przyszłym pokoleniom, które dorastają w duchu zrównoważonego rozwoju.
Aspekt społeczny jest dla nas, jako przedsiębiorstwa szczególnie ważny, z uwagi na fakt, że nasz firma jest Zakładem Pracy Chronionej zatrudniając osoby z niepełnosprawnością a  charakter naszej działalności biznesowej jest uzależniony od ludzi, którzy są fundamentem naszych usług.

Dlatego też dokładamy wszelkich starań by nasi pracownicy, partnerzy, klienci i wszyscy ludzie, których spotykamy na swojej drodze byli traktowani z należytym im szacunkiem i poszanowaniem praw człowieka zgodnie z zasadami równych praw człowieka.  Mówimy stanowcze nie dla dyskryminacji osób.

Dbamy o zachowanie zasad równouprawnienia oraz brak uprzedzeń kulturowych, etnicznych czy wyznaniowych. Naszym pracownikom zapewniamy stabilność zatrudnienia, bezpieczne warunki pracy, przestrzegania przepisów BHP i higieny pracy.

Relacje z naszymi odbiorcami, dostawcami i partnerami biznesowymi opieramy przede wszystkim na partnerstwie, wzajemnym zaufaniu i uczciwości, dbając jednocześnie o profesjonalizm i rzetelność oferowanych usług.


Rozwój ekonomiczny to kolejny, niezwykle istotny element, który jest konieczny by zachować równowagę ewolucyjną firmy.  Liczne inwestycje we właściwy sprzęt niezbędny w procesie realizacji usług, obsług klientów przynoszą z czasem wymierne efekty w postaci wysokiej jakości. Środki finansowe przeznaczane na szkolenia kadry umożliwiają pracownikom rozwój zgodnie z ich wykształceniem bądź indywidualnymi predyspozycjami charakteru. Wykwalifikowany personel to profesjonalna, rzetelna obsługa, która jest bardzo ważna w prawidłowym funkcjonowaniu całej firmy.


Dopełnieniem polityki zrównoważonego rozwoju jest aspekt ekologiczny. Nasz dbałość o intensywny rozwój w tym zakresie ma duże znaczenie w budowaniu proekologicznej świadomości społecznej. Nieustannie dążymy do udoskonalenia procesu realizacji usług by uczynić ją jak najbardziej przyjazną środowisku. Dokładamy wszelkich starań by wszystkie niewykorzystane elementy, akumulatory czy też odpady z instalacji systemów wykorzystać w procesie recyklingu.
Przyjęta, szczegółowo opisana wyżej strategia towarzyszy naszej firmie od ponad 30 lat. Dzięki harmonijnej ewolucji zbudowaliśmy prężnie działające przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wypracowany sukces jest powodem do dumy, ale też motywacją do dalszej pracy by móc jeszcze lepiej spełniać oczekiwania społeczne, ekonomiczne i środowiskowe.

 

Zarząd ADIO Joker

 

Galeria